Hlavná stránka

Plasty pro automobilový průmysl

Skupina Resinex má specializovaný tým odborníků spolupracujících s OEM, Tier i zpracovateli plastů na vývoji a projektech v oblasti automobilového průmyslu.Resinex patří mezi preferované partnery firem činných v automobilovém průmyslu díky svým technickým znalostem a zkušenostem, spolehlivým logistickým službám a širokému portfoliu polymerů vhodných pro použití v automobilové výrobě. Tým firmy Resinex dokáže pomoci řešit celou řadou úkolů a problémů, se kterými se dnešní automobilový průmysl setkává, jako jsou:

- výroba bezpečnějších vozů

- specifické požadavky zákazníků

- přísnější normy a předpisy

- potřeba hospodárnějších řešení

- snižování emisí CO2V širokém portfoliu, které firma Resinex nabízí, lze obzvláště poukázat na tyto polymery, používané v automobilové výrobě:

- plněné PP Inspire™

- plněné PP Velvex™

- ABS Magnum™

- PC/ABS Pulse™

- plněné PP Scolefin®

- PC/ABS v průmyslové kvalitě Mablex®

- plněné PP v průmyslové kvalitě Mafill®

- PA6 a PA66 v průmyslové kvalitě Ravamid®

- PA6 a PA66 Technyl® (dodává firma Resinex v celé Evropě mimo Itálii)

- POM Hostaform® (v některých zemích nemusí být k dispozici prostřednictvím firmy Resinex)

- materiály plněné dlouhými vlákny Celstran® (v některých zemích nemusí být k dispozici prostřednictvím firmy Resinex)

- PA6 Akulon® (v některých zemích nemusí být k dispozici prostřednictvím firmy Resinex)Souhrn vlastností vybraných polymerů:

Talkem plněné polypropylenové materiály, jako jsou INSPIRE™ TF1500 ESU a TF1305 ESU, jsou určeny pro nelakované interiérové aplikace; vykazují ve své třídě nejvyšší odolnost vůči poškrábání a mají optimalizovaná množství talku, díky čemuž mají nižší hustotu a hmotnost.

Plněné elastomery VELVEX™, vhodné pro nelakované interiérové aplikace, vykazují lepší odolnost proti poškrábání a mají rovnoměrnější nízký lesk než zavedené materiály, jako je většina talkem plněných PP, PA/ABS nebo ABS.

MAGNUM™ 3416SC a MAGNUM™ 3616 jsou zavedené ABS materiály s vysokou tepelnou odolností. Tyto plasty, zaujímající přední místa na trhu, jsou díky své vynikající tepelné odolnosti a rozměrové stálosti vhodné pro výrobu vnitřních součástí automobilů.

MAGNUM™ 3904 je speciální typ vyznačující se vysokou rázovou houževnatostí, a proto je vhodný tam, kde se vyžaduje rázová odolnost. Všechny ABS materiály řady MAGNUM™ vynikají tepelnou stabilitou v průběhu zpracování, díky čemuž mají velmi nízké emise a zápach.

Pro luxusní vozidla se zvýšenými požadavky na rázovou houževnatost za nízkých teplot nabízí společnost Resinex konstrukční PC/ABS plasty PULSE™ firmy Styron, jako jsou PULSE™ A35-105, PULSE™ A35-110 pro vysokoteplotní odolnost nebo nově vyvinutý PULSE™ GX50.

Rozsáhlá řada PA6 a PA66 TECHNYL®, každý s vyváženými vlastnostmi a vynikajícími technickými funkčními parametry, je impulzem pro nová řešení v každém jednotlivém segmentu automobilových aplikací, jako jsou panely karoserií, konstrukční díly, chlazení a vyhřívání, vzduchotechnické soustavy, mechanické součásti, převody, interiérové díly apod.

Plněné PP Scolefin® jsou plasty nejvyšší kvality na bázi jak PP homopolymerů, tak kopolymerů. V automobilovém průmyslu slouží v celé řadě aplikací, kde si získávají pověst vysoce kvalitních materiálů za příznivé ceny.

Materiály průmyslové kvality a vysoce kvalitní recyklované PP plasty Mafill®, PC/ABS Mablex®, PA Ravamid® a další polymery z produkce naší mateřské společnosti Ravago jsou v řadě aplikací v automobilovém průmyslu nejen vysoce ekonomickým, ale také ekologicky šetrným řešením.
Chcete sa opýtať na niečo k tejto ponuke? Vyplňte tento formulár a stlačte odoslať.

Samolepka na zeď Šipka 020 - 45x120cm
Název samolepky: Šipka 020 Počet velikostí samolepky: 5 Rozměr X v cm k aktuální velikosti: 45 Rozměr Y v cm k aktuální velikosti 120 Název kategorie: Šipka Počet položek v kategorii: 41
Pulty chladiace
BETA 1 CHLADIACI PULT, dĺžka 1200mm s oblým sklom, so statickým chladením - teplotné rozmedzie vitrín od +1 do +7°C (za predpokladu okolitej teploty 25 ?C a relatívnej vlhkosti 60%) - chl
- chrómované regály vhodné do kancelárií, interiérov a domácností- oceľová konštrukcia je povrchovo upravená pochrómovaním- police s nosnosťou 100 kg sú vyrobené z MDF dosky, ktorá je laminovaná v odtieni wenge- rýchla a jednoduchá montáž, police sa nasúvajú na stojky a pomocou plastových násadiek sa fixujú vo zvolenej polohe- výška políc je nastaviteľná po každ
Matrace Royal K190 DormiPur - 90x200 cm
Kvalitní matrace je základem pro váš klidný a osvěžující spánek. Je známo, že každý člověk stráví spánkem třetinu svého života, a proto je důležité si vybrat matraci nejen po
Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.

Transport a manipuláciaTransport a manipulácia

Vozíky, Rollkontajnery, rudly pre sklady, kancelárie, dielne.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018