Hlavná stránka

Výrobníky ledové vody typ VLV

VLV je technologické zařízení sloužící k výrobě ledové vody a k její akumulaci. Ledová voda, jakožto chladicí médium zajišťující šetrné zpracování potravin a nápojů (nehrozí riziko zamrznutí), nachází své uplatnění v různých oblastech jako např.:

- Výroba piva

- Zpracování mléka

- Výroba nápojů

- Zpracování krve

- Potravinářství

- Chlazení forem při výrobě výlisků z plastické hmotyVLV je hranatá dvouplášťová izolovaná nádoba z nerezavějící oceli. Uvnitř je umístěn trubkový měděný výparník s rozvodem pneumatického míchání, který je při provozu zaplaven vodou. Zde je tepelná energie chladu vyráběna a akumulována do ledu. Nádoba je shora vybavena odnímatelným víkem z nerezavějící oceli. Zařízení je opatřeno přepadem, hrdly pro vstup a výstup ledové vody a plovákovým ventilem pro automatické doplňování vody do skříně VLV. Nádoba je umístěna na stavitelných nohách. Součástí dodávky VLV je jedna nebo dvě chladící kondenzační jednotky.

- Tvorba množství ledu je automaticky regulována, ovládání VLV umožňuje stupňovité využití 35, 50, 75 nebo 100 % akumulované energie.

- Rozložení výroby chladu umožňuje využití levné sazby a provoz mimo energetické špičky, proto je vyrobení požadované tepelné energie chladu velmi ekonomické.

- Kvalitní izolace VLV je provedena tuhým vypěněným polyuretanem, který neobsahuje látky poškozující ozónovou vrstvu a snižuje energetickou spotřebu zařízení.

- Používáme chladiva vyhovující Montrealskému a Kjótskému protokolu: R 404 A, R 407 C, R 134 a, která nepoškozují ozónovou vrstvu.

- Výroba je certifikována dle ISO 9001: 2000.

- Používáme plně hermetické chladicí kondenzační jednotky firmy JDK Nymburk s kompresory Danfoss.

- Výstupní teplota ledové vody při základním provedení je +1°C. Regulace výstupní teploty ledové vody je možná po konzultaci s naším technickým útvarem.

- Na naše výrobky poskytujeme záruční lhůtu v trvání 12 měsíců od uvedení do provozu.

- Pro instalaci, montáž a servis zařízení disponuje naše firma rozsáhlou sítí servisních a montážních organizací.

- Se zařízením je dodávána kompletní průvodně technická dokumentace v jazykové verzi dle přání zákazníka.Základní charakteristika sítě dle ČSN 33 2000-3, ekv. IEC 364-3 TN-S, TN-C-S Napětí napájecí sítě dle ČSN 33 0120, ekv. IEC 38 3×400V/230 V, 50 Hz Krytí: EOR - IP 54 Pracovní prostředí dle ČSN EN 60 721-3-3, ekv.IEC 721-3-3 klasifikace: 3K4/3B1/3C2/3S2/3M3Jako doplňkové zařízení je nabízeno:

- Cirkulační čerpadlo pro oběh ledové vody; výkon a výtlak čerpadla je dimenzován dle požadavků zákazníka.

- Dle požadavků zákazníka je možno zařízení VLV upravit pro použití 2 až 3 oběhových čerpadel ledové vody.

- VLV s chladicí kondenzační jednotkou na nosném rámu (včetně elektroinstalace, potrubního propojení a náplně chladiva).

- Využití odpadního tepla pro ohřev užitkové vody - sada deskového tepelného výměníku s regulačními prvky a oběhovým čerpadlem.

- Stojatou izolovanou zásobní nádrž na akumulaci teplé užitkové vody AKUV2 o objemu 2000 l.

- Na přání zákazníka vybavíme zařízení potřebným množstvím požadovaného chladiva a oleje.
Chcete sa opýtať na niečo k tejto ponuke? Vyplňte tento formulár a stlačte odoslať.

Samolepka na zeď Ohař 002 - 60x77cm
Název samolepky: Ohař 002 Počet velikostí samolepky: 5 Rozměr X v cm k aktuální velikosti: 60 Rozměr Y v cm k aktuální velikosti 77 Název kategorie: Ohař Počet položek v kategorii: 3 Nej
Diagnostika, renovace a prodej dopravních pásů
Společnost RENOGUM a.s. zajišťuje s dlouhodobými zkušenostmi kompletní servis pryžových pásů pásových dopravníků. V současné době je jednou z nejvýznamnějších českých firem, kte
Šatňová skriňa šesťdverová, cylindrický zámok
zváraná šatňová skriňa z oceľového plechu - odvetranie skrine v spodnej aj vrchnej časti dverí pomocou vetracieho otvoru výbava skrinky: police, tyč na ramienka s háčkami, menovka mo
Chladnička 1dv. Gorenje R 3091 AW
Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: jednodveřová Provedení chladničky: monoklimatická Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: nemá mraz
Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017