Hlavná stránka

Sadrokartónové dosky Knauf

Pre sadrokartónové dosky platí od septmebra 2005 európska produktová norma EN 520. S touto harmonizovanou produktovou normou pre sasdrokartónové dosky sa previedli dodatočné európske popisy a označenia. Knauf sadrokartónové dosky sú od októbra 2006 označované odpovedajúcej harmonizovanej norme EN 520.Sadrokartónové stavebné dosky (GKB)

Obklad stien a stropov na podkonštrukcii, predsadené steny, deliace nenosné priečky a podhľady, predvýrobené stavebné dielce, ako suchá omietka priamym lepením na steny pomocou sadrového lepidla. Dosky pozostávajúce zo sadry, ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú opláštené špeciálnym kartónom. Zvláštnym označením dosky je modrý popis na zadnej strane. obyčajné dosky GKBSadrokartónové stavebné dosky impregnované (GKBI)

Ako stavebné dosky v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou ako napr. sprchy, kúpeľne v bytoch a obchodoch.Stavebné dosky, ktorých sadrové jadro je špeciálne impregnované proti účinkom vlhkosti. Zvláštnym označením dosky je modrý popis na zadnej strane a na zeleno prefarbený kartón.Sadrokartónové protipožiarne dosky (GKF)

Pre obklady stien a stropov na podkonštrukcii, šachtové steny, predsadené steny, deliace priečky a podhľady, predvýrobené stavebné dielce s požiadavkami na požiarnu odolnosť. Sú dosky, ktorých sadrové jadro je dodatočne spevnené a armované so sklennými vláknami. Zvláštnym označením dosky je červený popis na zadnej strane alebo na červeno prefarbený kartón. protipožiarne dosky GKFSadrokartónové protipožiarne dosky impregnované (GKFI)

Ako protipožiarne dosky, ale v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou ako napr. sprchy, kúpeľne v bytoch a obchodoch. Protipožiarne dosky, ktorých sadrové jadro je speciálne impregnované proti účinkom vlhkosti. Zvláštným označením dosky je červený popis na zadnej strane.
Chcete sa opýtať na niečo k tejto ponuke? Vyplňte tento formulár a stlačte odoslať.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre digitálny príjem televíznych staníc prostredníctvom bežnej antény (terestriálny digitálny príjem DVB-T) a bývate v oblasti, ktorá je pokrytá digitálnym terestriálnym signálom, tak pre príjem digitálnej televízie cez anténu budete potrebovať: - vonkajšiu alebo vnútornú anténu (vertikálna polarizácia) - DVB-T prijímač (používajte odpor
Šatňová skriňa šesťdverová, otočný zámok
zváraná šatňová skriňa z oceľového plechu - odvetranie skrine v spodnej aj vrchnej časti dverí pomocou vetracieho otvoru výbava skrinky: police, tyč na ramienka s háčkami, menovka mo
Kryt na mobil Nokia CC-3015 pro Nokia N9 - černý
Typ: Ochranný zadní kryt Provedení výrobku: černá barva Pestrý a praktický. Pevný kryt s kůží, která s dotýká dvou odlišných barevných schémat, tento výrazný kryt nabízí dodat
Kovové regályKovové regály

Variabilné regálové systémy pre všeobecné ale aj špecifické použitie.

Plagátové lištyPlagátové lišty

Plagát sa upína do hliníkových zaklapávacích líšt, ktoré držia a napínajú plagát.

Baliace stroje a materiálBaliace stroje a materiál

Baliace stroje a materiál pre firmy, široká ponuka.

Odpadkové koše pre interiérOdpadkové koše pre interiér

Smetné koše pre interiér, na zmiešaný alebo separovaný odpad.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017