Hlavná stránka

ERP systémy

Práve tak ako veľké spoločnosti, aj malé a stredné podniky potrebujú integrované Enterprise Resource Planning (ERP) softvérové systémy, ktoré ich účinne podporia pri realizácii obchodných cieľov, a aj do budúcnosti budú pre nich predstavovať spoľahlivý nástroj riadenia.

Dostupnosť špičkového riešenia na báze informačného systému SAP pre malé a stredné dynamické podniky, pre ktoré je klasický prístup k realizácii projektu príliš náročný, umožňujú riešenia špeciálne určené pre daný segment. Prínosom týchto riešení je výrazne skrátená doba zavedenia, vysoká kvalita a nízke náklady, s garanciou:

- komplexnosti a funkčnosti riešení

- ceny realizácie

- plnej lokalizácie

- ďalšieho rozvojaRiešenie SAP Business All-in-One

Riešenia SAP Business All-in-One boli vyvinuté špeciálne pre stredne veľké spoločnosti. Tieto riešenia znižujú potrebnú námahu, náklady, čas a zložitosť, ktoré sú spojené s implementáciou riešenia na riadenie firmy.SAP Business All-in-One umožňuje využívať funkcionality na plánovanie hlavných podnikových zdrojov, riadenie vzťahov so zákazníkmi a pre Business Intelligence. Riešenie Vám umožní využívať poznatky „Best Practices“, ktoré uplatňujú lídri v danom odvetví – to všetko za dostupnú fixnú cenu na platforme, z ktorej vaša spoločnosť „nevyrastie“.Riešenia SAP Business All-in-One ponúkajú nasledujúce integrované funkcie:

- Plánovanie podnikových zdrojov (ERP) – Efektívne riadi všetky aspekty vašich procesov. Súčasťou tohto softvéru sú komplexné funkcionality pre účtovníctvo a financie, predaj a služby, obstarávanie a logistiku, riadenie zásob, riadenie ľudského kapitálu, vývoj a výrobu produktov, firemné služby, ako aj pre výkazníctvo a analýzy.

- Riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) – Efektívne riadi všetky aspekty vašich vzťahov so zákazníkmi, počnúc získavaním perspektívnych zákazníkov a končiac uzatvorením obchodu vrátane následnej podpory a predaja ďalších produktov. SAP Business All-in-One obsahuje komplexné funkcionality pre marketing, predaj, služby, kontaktné strediská a pre výkazníctvo.

- Business Intelligence – Získajte tie správne informácie a skvalitnite svoje rozhodovanie pomocou nástrojov na finančné a prevádzkové výkazníctvo a analýzy. Softvér SAP Business All-in-One ponúka tie najlepšie výkazy, analýzy a nástroje, ktoré vám pomôžu splniť náročné požiadavky na finančné výkazníctvo, logistiku, riadenie vzťahov so zákazníkmi a podobne – to všetko je predkonfigurované podľa obchodných rolí a obchodných scenárov.

- Best Practices – Využite výhody skupiny balíčkov SAP vytvorených podľa SAP Best practices, ktoré poskytujú osvedčené metódy a nástroje umožňujúce implementovať postupy z najlepšej obchodnej praxe v kľúčových funkčných oblastiach a v celom rade odvetví. Produkty zo skupiny SAP Best Practices ponúkajú konfiguráciu podľa jednotlivých odvetví a vychádzajú z 35-ročných skúseností vo viac ako 25 odvetviach po celom svete. Výsledkom je rýchle a zároveň spoľahlivé nasadenie riešenia, čo v praxi znamená menšiu stratu času, nižšie náklady a znížené riziko celého projektu.

- Technologická platforma SAP NetWeaver® – SAP Business All-in-One využíva technologickú platformu SAP NetWeaver, a tak keď bude vaša firma rásť a keď sa budú vaše potreby meniť, budete môcť svoje terajšie riešenie rýchlo a cenovo výhodne rozširovať.

- Funkcie pre konkrétne odvetvia – Náročné úlohy v rámci vášho podnikania vám pomôže zvládať riešenie osobitne určené pre vaše odvetvie. Partneri SAP vám dodajú riešenia a služby s pridanou hodnotou, ktoré budú spĺňať konkrétne požiadavky vášho odvetvia.Na náklady nenáročné riešenia na kľúč SAP Business All-in-One sú prednastavené pre potreby organizácie a môžu byť doladené podľa požiadaviek daného odvetvia. Sú navrhnuté pre spoločnosti, ktoré potrebujú vysoko špecifickú odvetvovú funkcionalitu. Na to, aby ste získali prvotnú predstavu o výdavkov spojených s implementáciou riešenia SAP Business All-in-One, vrátane nárokov na hardvérové a softvérové vybavenie, Vám poslúži nástroj Konfigurátor SAP Business All-in-One.
Chcete sa opýtať na niečo k tejto ponuke? Vyplňte tento formulár a stlačte odoslať.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre digitálny príjem televíznych staníc prostredníctvom bežnej antény (terestriálny digitálny príjem DVB-T) a bývate v oblasti, ktorá je pokrytá digitálnym terestriálnym signálom, tak pre príjem digitálnej televízie cez anténu budete potrebovať: - vonkajšiu alebo vnútornú anténu (vertikálna polarizácia) - DVB-T prijímač (používajte odpor
Šatňová skriňa šesťdverová, otočný zámok
zváraná šatňová skriňa z oceľového plechu - odvetranie skrine v spodnej aj vrchnej časti dverí pomocou vetracieho otvoru výbava skrinky: police, tyč na ramienka s háčkami, menovka mo
Hodinky Police Enforce PL12699JS/61M, pánské
Typ hodinek: analogové Styl: módní Typ strojku: Quartz - baterie Barva ciferníku: šedá Barva řemínku/tahu: stříbrná Sklo: minerální Pouzdro: ocel Řemínek: ocel Funkce hodinek: 24 hodino
Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.

Segmentové koše, koše na tovarSegmentové koše na tovar

Variabilné drôtené koše na tovar do samoobsluhy, predajne, skladu.

Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017